Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Sejnach

Adres
Powiatowe Centrum Pomocy
Rodzinie w Sejnach

ul. Piłsudskiego 34, 16-500 Sejny
Kontakt telefoniczny
87 517 34 15
e-mail: pcpr@powiat.sejny.pl

Wyjazd Integracyjny do Parku Linowego w Udziejku i Aquaparku w Suwałkach

Dodano: 21.10.2013 r.

Jednym z wielu działań Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Sejnach w ramach projektu systemowego „Nowe jutro – program integracji zawodowej i społecznej” skierowanych do środowiska lokalnego był wyjazd integracyjny uczestników projektu oraz osób z ich otoczenia do Parku Linowego Twierdza Jaćwingów oraz do Aquaparku w Suwałkach.

Nad brzegiem jeziora Jeglówek, w samym sercu Suwalskiego Parku Krajobrazowego, w bliskim sąsiedztwie góry Cisowej uczestnicy wyjazdu nie tylko integrowali się spędzając aktywnie czas, ale również mierzyli się z własnymi słabościami na jednej z czterech tras o różnym stopniu trudności. Nagrodą po wspinaczce był obiad w restauracji "Jelonek" oraz relaks w Aquaparku w Suwałkach.

 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji na stronie PCPR Sejny w zakładce Projekt systemowy/2013/galeria.

 

Projekt jest współfinansowany przez Europejski Fundusz Społeczny w ramach priorytetu VII Promocja integracji społecznej, Działania 7.1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji, Poddziałanie 7.1.2 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez powiatowe centra pomocy rodzinie, Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki”.