Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Sejnach

Adres
Powiatowe Centrum Pomocy
Rodzinie w Sejnach

ul. Piłsudskiego 34, 16-500 Sejny
Kontakt telefoniczny
87 517 34 15
e-mail: pcpr@powiat.sejny.pl

Warsztat Edukacyjny dla rodzin

Dodano: 04.12.2013 r.

Po raz drugi Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Sejnach we współpracy ze Stowarzyszeniem „Familia” zaprasza rodziny powiatu sejneńskiego na Mikołajki połączone z warsztatami edukacyjnymi dla rodzin. Na spotkanie zostaną zaproszone rodziny pozostające pod opieką PCPR-u oraz współpracujące ze Stowarzyszeniem. Spotkanie odbędzie się 5 grudnia 2013 r.

Mikołajki będą obfitowały w zabawy z animatorami, tańce animacyjne, poczęstunek. Spotkanie uświetni Iluzjonista oraz Mikołaj z prezentami.

Do zorganizowania tej wspaniałej zabawy oraz warsztatów edukacyjnych przyczyniło się wielu ludzi dobrej woli. Są wśród nich:

- Starosta powiatu sejneńskiego Andrzej Szturgulewski oraz wicestarosta Romuald Witkowski;

- Radni powiatu sejneńskiego z przewodniczącym Panem Józefem Miszkielem na czele, którzy z własnych środków wsparli organizację spotkania;

- Mlekpol, który zasponsorował przetwory mleczne dla dzieci;

- Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Sejnach, który udostępnia bezpłatnie salę teatralną i stołówkową;

- Dom Pomocy Społecznej – przygotowanie wypieków i ciast;

- Pan Bert Szalata (Holandia), któremu zawdzięczamy wspaniałe zabawki, pluszaki, gry;

- Wielu życzliwych ludzi, którzy wsparli darowizną w postaci zabawek i środków finansowych na organizację Mikołajek;

- Pracownicy PCPR-u oraz członkowie Stowarzyszenia „Familia”, który poświęcili wiele godzin wolnego czasu na przygotowywanie spotkania;

- Europejski Fundusz Społeczny, który współfinansuje Warsztaty edukacyjne dla rodzin w ramach projektu systemowego „Nowe jutro – program integracji zawodowej i społecznej”.

Spotkanie jest współfinansowane przez Europejski Fundusz Społeczny w ramach priorytetu VII Promocja integracji społecznej, Działania 7.1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji, Poddziałanie 7.1.2 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez powiatowe centra pomocy rodzinie, Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki”.